Stany

 

 

NŮŽKOVÉ STANY

Tyto rychlorozkládací nůžkové párty stany jsou dnes již nezbytnou součástí každé sportovní, společenské, nebo kulturní akce konané pod širým nebem. Slouží nejčastěji jako přístřeší a zázemí, dále pro prodej zboží a propagaci produktů. Největší předností je jednoduchost a rychlost instalace. Tento stan lze rozložit za méně než 1 minutu. Další výhodou je skladnost a tedy snadná přeprava.

 

STANY DZK

Dočasná zastřešovací konstrukce. Výhodou je rychlá montáž ‘‘suchou cestou‘‘, odolnost proti povětrnostním vlivům a zastřešení velké plochy. Kovová konstrukce stanu je v zinkové úpravě, odolná PVC plachta digitálně potištěna. Maximální rozměr stanu – 6x12 m. Lze použít na letní zahrádky, cateringové akce, sezónní výstavy.

 

PÁRTY STANY

Svým reprezentativním vzhledem jsou ideální jako mobilní zastřešení nejrůznějších venkovních společenských akcí, ale i jako skladovací nebo prodejní prostory. Naše párty stany jsou lehké a zároveň odolné. Jednotlivé hliníkové profily konstrukce jsou navzájem propojeny pozinkovanými spoji. Dodávají se v segmentech o šířce 10 m a délce 5 metrů s možností prakticky neomezeného rozšiřování. Například zastřešení plochy o rozměru 10 x 50 metrů. Plachty jsou vyrobeny s využitím nejnovějších technologií pro výrobu PVC. Vysokofrekvenční sváření zajišťuje minimální ztrátu barevnosti, maximální odolnost a dlouhou životnost. Všechny plachty jsou dodávány se sníženou hořlavostí, nejčastěji o hmotnosti 650 g/m2, dle přání zákazníka jsme schopni zajistit materiál o hmotnosti jiné. Variabilita je jak v digitálním tisku tak i v možnosti různých povrchových úprav, viz. fluorový lak – chrání před znečištěním plachet. Standardně je ke stanu dodávána vlastní kostra, plachta, šrouby, aretační kolíky, zemní úchyty a zpevňovací lanka potažená PVC.