Markýzy

 

KOTVENÉ DO ZDI

 

SKLOPNÉ MARKÝZY

Díky vertikálně řešeným ramenům markýzy se snadno reguluje množství světla v interiéru. Zajistí ochranu soukromí a rozšíří možnosti využití balkónů a lodžií bez ohledu na vnější klimatické podmínky. Kladem je snadná obsluha a dlouhá životnost za výhodnou cenu.

 

SVISLÉ CLONY

Exteriérové clony se používají k vertikálnímu zastínění skleněných výloh, pergol, zimních zahrad a balkonů. Mají nedílnou součást ochrany před nepříznivými povětrnostními vlivy.

 

VÝSUVNÉ MARKÝZY

Díky své bytelnosti a variabilitě jsou výsuvné markýzy s kloubovými rameny vhodné do jakéhokoliv prostředí a pro jakýkoliv způsob využití v privátní i komerční sféře. Nabízíme typy bez i s nosným jäklem. Max. rozměry až 12x5 m. Jsou významným reklamním a architektonickým prvkem.

 

DELTA, UNI

Pro svou konstrukční jednoduchost a cenovou dostupnost jsou terasové markýzy vhodné pro použití nejen na terasách rodinných domů, v atriích, na lodžiích, ale i na výlohy obchodů, stánky s občerstvením apod.

 

AZUR, HERKULES, JUMBO

Ideální markýzy pro gastronomická zařízení, terasy rodinných domků, sportovní areály, autosalony apod.

 

PERGOLOVÁ MARKÝZA

Pergolové markýzy nacházejí široké uplatnění při krytí teras, zahrádek, kaváren, restaurací a hotelů. Velká plocha zastínění, čelní a boční zakrytí, masivní konstrukce odolávající nepříznivým povětrnostním vlivům, optimální průchodnost a snadná obsluha - to jsou přednosti pergolových markýz.

 

 

SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ

 

JEDNOSTRANNÉ A OBOUSTRANNÉ MARKÝZY S KONSTRUKCÍ

Určeny pro zastřešení restaurační zahrádky bez možnosti ukotvení ke stěně nebo k zemi. Jednoduchá a robustná kovová konstrukce v barvě dle vzorníku RAL. Samonosná 2x jednostranná výsuvná markýza o maximálních rozměrech 12m x 4m nebo pergolová markýza 12m x 6m se zátěžemi.

 

TUNELOVÉ MARKÝZY

Hotelový tip markýzy Tunel poskytuje optimální ochranu před povětrnostními vlivy. Tyto velkoplošné markýzy lze použít jako vstupy hotelů, diskoték, zastínění zahrádek gastronomických zařízení, bazénů, i jako přístřešky pro parkování vozidel. Předností je PVC tkanina Polymar – vysoká pevnost a snadná údržba. K této markýze se vyrábí kovová konstrukce, která je přizpůsobena místu montáže.

 

LÁTKY NA MARKÝZY

Na venkovní markýzy nabízíme potahy jednobarevné, vícebarevné nebo s reklamním potiskem. Všechny látky chrání před deštěm a mají vysokou odolnost proti vybledávání a UV záření.

- Akrylové tkaniny Sattler

- PVC tkaniny Polymar

- Polyesterové tkaniny Riviera, Star Light

Ovládání markýzy je možné manuálně, klikou s možností zvolit si stranu ovládání. Elektromotorem a ovládáním na zdi v interiéru, exteriéru nebo el. motorem s dálkovým ovládáním.

 

Všechny tipy markýz jsme schopni zkombinovat a docílit tak zakrytí téměř jakýchkoli prostor.