Gastro nábytek

 

PREMIUM

Zakázková výroba nábytku Premium, kde je kombinací dřevo-kov, která spojuje eleganci a praktičnost. Nábytek je primárně určen pro venkovní použití. Použitý materiál kov, který je zušlechtěn speciální povrchovou úpravou v barvě antracit, na dotek teplá, hladká vrstva, odolává povětrnostním podmínkám (na prudkém slunci se nerozpálí, a naopak v chladném počasí nestudí). Jemné přechody bez ostrých rohů a hran zvyšují bezpečnost. Bukové dřevo, synteticky lazurované, dodává nábytku elegantní design.

 

STANDARD

Zakázková výroba nábytku Standard, kde hlavní roli hraje robustní kovová konstrukce se speciální povrchovou úpravou v barvě antracitu v kombinaci s dalšími barvami dle vzorníku RAL.

 

BAROVÉ PŘENOSNÉ STOLKY

Moderní, jednoduchý a přesto funkční barový stolek s možností polepu vlastní grafikou. Kovové tělo i deska stolu v barvě dle vzorníku RAL. Běžně vyráběné rozměry: průměr desky stolku 65 cm a výška stolku 100 cm.

 

DŘEVĚNÝ NÁBYTEK

PIVNÍ SETY

Praktické zahradní skládací pivní sety, vyráběné z lepené spárové desky smrkového dřeva. Povrch upraven akrylátovým lakem, v kombinaci s železnými skládacími nohami, jsou nedílnou součástí zahradních oslav a jiných akcí.

Rozměry: stůl         2200 cm x 500 cm x 800 cm

                lavice      2200 cm x 250 cm x 400 cm